ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לוחות מחיקים במחירים משתלמים!

  ארונות משרדיים

  כשמדברים על ריהוט למשרדים, נהוג לחלק את התחום למספר קטגוריות, בקטגוריה אחת נמצא ריהוט קלאסי, בדיוק כמו זה שקיים בבית אך במקרה שלנו הוא נועד לעבודה משרדית, בקטגוריה אחרת נמצא ציוד משרדי, אומנם לא מדובר בריהוט במובן הקלאסי אך הוא תופס מקום בדיוק כמו ריהוט רגיל והרבה פעמים אנחנו נקנה את שני הדברים גם יחד, מאחר והם משתלבים זה בזה.

  דוגמא טובה של ריהוט למשרדים במובן הקלאסי של המילה הם ארונות משרדיים. אלה יכולים להגיע בשלל צורות, החל מארונות על כל הקיר, ארונות בחצי קיר, ארונות עם דלתות ציר או ארונות בדלתות הזזה, ארונות שמכילים מדפים או ארונות שכוללים רק מגירות. מן הסתם, ארונות משרדיים הם פתרון האחסון הבולט ביותר במשרד. בלעדיהם אנחנו לא יכולים לבצע את עבודתנו, ליהנות מסדר ונוחות.

  יש משרדים שבוחרים לא להעמיס על החדרים השונים, ויוצרים, במידת האפשר, חדר ארונות בו אפשר למצוא את כל החומר המשרדי. לעומת זאת יש משרדים שמעדיפים שלכל חדר יהיה ארון משלו, זה יכול להיות, כאמור, ארון קיר שלם או ארון חלקי. זה תלוי בגודל המשרד, ובסוג הארון שהמשרד צריך להכיל.

  דוגמא של ציוד שמרדי שהוא נמצא לא פעם גם תחת הקטגוריה של ריהוט למשרדים, הם כל מה שקשור למגרסות נייר, מחשבים, מדפסות וציוד חשמלי אחר. מצד אחד מדובר במכשירים חשמליים אקטיביים (ארון הוא מוצר פאסיבי, מאחר והוא לא מבצע שום פעולה) אשר מבצעים פעולה מסוימת, אך הם תופסים מקום בחלל החדר והרבה פעמים אנחנו נבצע התאמה בין ציוד זה לריהוט הכולל. למשל, כשאנחנו מחליטים לרהט את החדר בצורה מסוימת, אנחנו נחליט האם לאחסן בתוכו גם מגרסות נייר, באיזה גודל, איזה סוג של מגרסה ועוד. יש משרדים שלכל חדר תהיה מגרסה משלו, ויש משרדים שמעדיפים שתהיה מגרסת נייר אחת. זה תלוי, מן הסתם, בכמות העובדים במקום, תפקידם, משמעות החומרים שהם אמורים לגרוס וכן ביכולות התקציביות של המשרד, הרי אין טעם להחזיק כמה מגרסות אם מבחינה כלכלית זה לא משתלם.

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בלוג נוספים

   לוח מחיק בהתקנה נסתרת

   רבים בוחרים היום בלוח מחיק בהתקנה נסתרת, למה אתם שואלים? עולם הלוחות קיבל תפנית מאוד גדולה והוא משתדרג כל הזמן, בעבר האופציות שלנו היו די מצומצמות הן מבחינת הגדלים והן מבחינת הצבעים והעיצוב. היום, בקלות רבה...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אני מאשר קבלת מייל
    בניית חנות וירטואלית
    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]