ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לוחות מחיקים במחירים משתלמים!

  מיכון משרדי

  אין כיום משרד שיכול לעבוד באופן סדיר וטוב ללא מה שמכונה בעגה המקצועית, מיכון משרדי. מרבית העבודה של משרדים ועסקים, לא משנה אם מדובר במשרד שעוסק בעריכת דין, כתיבה, עיצוב או כל תחום אחר, חייב להחזיק מספר רב של מכשירים ומכונות חשמליות ולשם כך יש צורך למצוא חנות שמוכרת ציוד משרדי ובין היתר גם מיכון משרדי.

  כשמדברים על מיכון משרדי, מדובר על לא מעט מכשירים חשמליים, חלקם מוכרים לנו גם משימוש ביתי. מדובר על מכשירים כמו מחשבים, מדפסות, מגרסות, סורקים, מכונות צילום, פקסימיליות ועוד. כמובן שכאן אנחנו מדברים על מיכון משרדי ישיר לשימוש של עסקים, קיים גם מיכון משרדי לא ישיר, הכוונה לדברים שהם לא הכרחיים לעבודה של משרד אך טוב שיהיו אותם, למשל מכונות שתייה.

  חשוב להדגיש כשאנחנו רוכשים מיכון משרדי עלינו לקחת בחשבון, שהמכשיר אותו אנחנו רוכשים הוא רק שורה אחת בשרשרת של דברים שקשורים אליו שעלינו לרכוש. ניקח למשל מדפסות, אז היום אומנם ניתן לחסוך מבחינת הוצאות בכך שרוכשים מכשיר משולב של מדפסת, פקס, מכונת צילום וסורק. אך, המדפסת כשלעצמה דורשת אמצעים שונים שיש לרכוש בשביל שנוכל להשתמש בה. למשל, יש צורך לרכוש דיו למדפסת, לא מדובר בהוצאה תכופה, בדרך כלל דיו למדפסות יכול להחזיק מעמד זמן רב, גם טונרים אך עדיין מדובר בהוצאה לא קטנה לאורך זמן. מדפסות גם דורשות שנרכוש נייר לדפוס. זה נכון אגב גם למכשירים אחרים, דיו למדפסות זו רק דוגמא אחת.

  כשאנחנו רוכשים מיכון משרדי, רצוי לעשות זאת במקום מוכר וידוע, אומנם, אפשר למצוא הרבה מאוד חנויות ועסקים שמוכרים מכשירים שונים למשרד כולל ציוד היקפי בדמות דיו למדפסת או ציוד אחר, אך בשביל שנוכל ליהנות ממכשירים וציוד באיכות גבוה, עלינו לוודא שאנחנו רוכשים אותם במקום אמין וטוב. מקום שמספק לנו שירות טכני, שירות החלפות עם צריך, אחריות, ביטוח, מקום שיכול לספק לנו הדרכות במידת הצורך וכלים אחרים שיאפשרו לנו לעבוד בצורה טובה, עקבית ובטוחה עם המכשירים והציוד ההיקפי שלהם אותם אנחנו רוכשים אצלם.

  מקום כזה הוא אופיס פוינט מתל מונד. מדובר על מרכז ייחודי שמוכר לוחות מחיקים ובתוכו גם מיכון משרדי מסוגים שונים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המקום והוא ישמח לספק לכם את כל מה שאתם צריכים לאורך זמן. צוות המקום מחכה לפנייתכם.

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בלוג נוספים

   רהיטים משרדיים

   רהיטים משרדיים – כרטיס הביקור של המשרד: הריהוט במשרד, איננו סתם ריהוט. לריהוט במשרד, יש משמעות מעבר לשימוש הרגיל של הרהיטים. לשולחנות, לכיסאות, ולארונות, יש תפקיד נוסף, חשוב ביותר: הריהוט במשרד, משמש ככרטיס ביקור ללקוח. לקוח...

   משרדיה

   עולם הריהוט המשרדי עבר שינוי מרחיק לכת במשך השנים. השינוי נבע מאופי התייחסות החדש לתחום וכן מהעובדה שכיום ניתן לבצע רכישות של ריהוט משרדי מסוגים שונים, בצורות מגוונות ורבות. עצם העובדה שלא מעט מקומות מוכרים...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אני מאשר קבלת מייל
    בניית חנות וירטואלית
    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]