ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לוחות מחיקים במחירים משתלמים!

  ספק לציוד משרדי

  כשאנחנו פותחים משרד חדש או מחזיקים משרד במשך תקופה ארוכה, יש דברים שלכאורה נראים לנו מובנים מאליהם. אנחנו רואים אותם בכל משרד ומניחים שזה שם כי זה שם, כך למשל הציוד המשרדי איתו עובד המשרד. אך בשביל שנוכל באמת להשתמש באותו ציוד והוא ישרת אותנו, אנחנו צריכים לעבוד באופן צמוד עם ספק לציוד משרדי.

  אפשר למצוא לא מעט ספקי ציוד משרדי, אך הבחירה ביניהם היא לא פשוטה. מדובר בבחירה שצריכה להתבצע אחרי שאנחנו בודקים מספר נתונים ומשתנים, בצורה דומה למשתנים ונתונים שעלינו לבדוק בכל עבודה עם ספקים למשרד, כולל כאלה שאינם קשורים לציוד משרדי מן הסתם אלא לדברים אחרים.

  כיצד בוחרים ספק לציוד משרדי?

  ראשית, יש לבחון שהספק מתאים לסדר גודל של משרד כמו שלנו. כלומר עלינו לבדוק שלא מדובר בספק קטן מדי עבור הצרכים של המשרד שלנו או בספק גדול מדי שלא יהיה זמין עבורנו. הספק איתו אנחנו נרצה לעבוד הוא כזה שיוכל לספק לנו ציוד משרדי שיתאים למה שאנחנו מחפשים ובזמינות שמתאימה לצרכים שלנו.

  שנית, אם הזכרנו זמינות, הרי ספק לציוד משרדי צריך להיות זמין לצרכים שלנו תוך ימים בודדים, רצוי יום-יומיים ולא מעבר לכך. אם הוא לא יהיה זמין לנו כל כך מהר, אנחנו עלולים לגלות שדברים חסרים לנו ואין מי שיספק לנו אותם. במקרה כזה, יהיה עלינו להתחיל לחפש ספקי ציוד משרדי, דבר שהוא לא נוח. לכן, הספק שלנו צריך להיות זמין הן מבחינת לוח זמנים והן מבחינת המיקום, כלומר הוא צריך לעבוד באזור שלנו.

  שלוש, מגוון מוצרים ומגוון מותגים. רצוי שספק לציוד משרדי יוכל להציע לנו מגוון מוצרים של מגוון חברות. כך יכולת הבחירה שלנו תגדל. עלינו לבחור אך ורק מותגים טובים כמובן, כאלה שיכולים לשמש אותנו זמן רב, אך ככל שתהיה לנו בחירה רבה יותר כך נוכל לבחור בצורה חכמה ומושכלת יותר.

  ארבע, עלויות, מן הסתם לא נרצה לבזבז הרבה כסף על ציוד משרדי, בטח לא יותר ממה שאנחנו מקציבים לכך. לכן, חשוב שהעלויות לא יהיו גבוהות מדי, ויש לוודא שברכישות מרוכזות יש גם הנחה והפחתת עלויות.

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בלוג נוספים

   רהיטים משרדיים

   ההחלטה אילו רהיטים משרדיים אנחנו מתכוונים לרכוש, היא החלטה בעלת משמעות לא רק מבחינה עיצוב או אמירה בדבר האיכות של המשרד אלא זו החלטה שיש לה משמעות פרקטית ואף בריאותית, הרי כל רהיט שאנחנו מתכוונים...

   לוח מחיק וציוד משרדי

   כיתה יש, לוח מחיק יש… לאיזה ציוד משרדי נוסף זקוקה כל מורה מתחילה עם פתיחת שנת הלימודים? כהכנה לתחילת שנת הלימודים ייתכן והמחשבה הראשונה שלכם היא לצאת ולקנות את כל הציוד שאתם חושבים שיעזור לכם, כמורים...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אני מאשר קבלת מייל
    בניית חנות וירטואלית
    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]