ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לוחות מחיקים במחירים משתלמים!

  יתרונות וחסרונות לשימוש לוח מחיק במשרד

  לוחות מחיקים משמשים משרדים רבים באופן שוטף. ישיבות צוות, פרזנטציות, הדרכות וניהול שלבים בפרויקטים שונים ועוד פגישות נוספות אחרות. למרביתנו קל לנו יותר לעבוד, להפנים ולזכור את תוכן הישיבה או המצגת כשאנחנו רואים את הנתונים חזותית לנגד עינינו, עם לוח מחיק ניתן ליצור שיח משותף פעיל בין העובדים או בכלל עם האנשים הנוכחים בחדר.

  לוח מחיק למשרד מאפשר לכם להעביר מצגות, הרצאות והדרכות בצורה מעניינת יותר, דינמית ואיכותית לכל מי שהשקיע את זמנו והגיע לשמוע את הרעיון שלכם. אם אתם עורכים ישיבות צוות מומלץ להיעזר לאורך הישיבה בלוח מחיק שגורם לעובדים להיות פעילים ולהשתתף בנושא ולא רק לסמן V ביומן שנכחו בישיבה.

  מהם היתרונות מול החסרונות בלוח מחיק?

  יתרונות –

  חסרונות –

  היכן מומלץ לקנות לוח מחיק?

  היום ניתן לרכוש לוחות מחיקים גם באינטרנט, מומלץ לוודא את המידות הרצויות לכם, לבחון את הדגמים הקיימים ולהתאים את העיצוב בהתאם לאופי המשרד ועיצובו. אנחנו באופיס פוינט מזמינים אתכם להתרשם באתרנו מלוח מחיק פורמייקה ולוח מחיק זכוכית שאנחנו מספקים ללקוחותינו. אם לא מצאתם את הלוח מחיק שאתם מחפשים אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בלוג נוספים

   לוח מחיק וציוד משרדי

   כיתה יש, לוח מחיק יש… לאיזה ציוד משרדי נוסף זקוקה כל מורה מתחילה עם פתיחת שנת הלימודים? כהכנה לתחילת שנת הלימודים ייתכן והמחשבה הראשונה שלכם היא לצאת ולקנות את כל הציוד שאתם חושבים שיעזור לכם, כמורים...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אני מאשר קבלת מייל
    בניית חנות וירטואלית
    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]