ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לוחות מחיקים במחירים משתלמים!

  לוח מחיק מעוצב

  התקנת לוח מחיק במשרד או בעסק הפכה בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב של החלל. בעיקר בזכות חדירתם לשוק של לוחות מחיקים מעוצבים, ובפרט כאשר אנו מדברים על לוחות מחיקים מזכוכית.

  אם בעבר הבחירה בלוח מחיק לעסק הייתה מאד בנאלית בגין ההיצע הדל שהיה זמין בשוק, כיום המצב אחר לחלוטין. ישנם לא מעט לוחות מחיקים יוקרתיים ואיכותיים המגדירים מחדש את המתח שבין פונקציונאליות לעיצוב.

  אחד הסגנונות הבולטים בעניין זה הוא לוחות מחיקים מזכוכית. לוחות מחיקים איכותיים ויוקרתיים אשר מהווים שדרוג משמעותי ביחס ללוחות הרגילים המוכרים לכולנו. שלא כמו הלוחות הפשוטים שעשויים מעץ לבוד בציפוי פורמייקה בסיסית, לוחות מחיקים מזכוכית, כשמם כן הם, עשויים ממשטח של זכוכית אלגנטית.

  במותגים המובילים, כמו לדוגמה חברת Bclear המשווקת לוחות מחיקים מזכוכית למשרדים ולקוחות פרטיים, מדובר בקטלוגים מרשימים הכוללים אין ספור לוחות מחיקים לבנים ומבריקים (בגוון שלגי ממש), לצד לוחות מחיקים צבעוניים, לוחות מחיקים גדולים, לוחות מחיקים שקופים, לוחות מרחפים בהתקנות נסתרות, לוחות מחיקים מגנטיים ועוד.

  עיצוב חלל עסקי עם לוח מחיק מזכוכית

  מניפת האפשרויות מבחינת לוחות מחיקים מעוצבים מזכוכית הביאה לכך שגם הלוח המחיק נלקח בחשבון בתהליך העיצוב של החלל המשרדי או העסקי. תופעה נפוצה שצוברת תאוצה בכל הנוגע לעיצוב חדרי ישיבות, אך שהולכת פנימה גם לחללים נוספים בעסק לרבות חדרי מנכ"לים, חדרי עובדים, אזורים משותפים וכדומה.

  לוח מחיק מעוצב העשוי מזכוכית מגלם בחובו יתרונות רבים. ראשית כל, יתרונות עיצוביים. שלא כמו לוחות מחיקים העשויים פורמייקה, שמגיעים לרוב בגימור חיוור וחלבי, לוח מחיק לבן מזכוכית הוא לוח מבריק וצבעו בוהק. זהו גימור מושלם של גוון לבן חזק אשר מתקבל תודות לכך שמדובר לרוב בלוחות מחיקים העשויים מזכוכית אקסטרה-קליר אשר איננה מכילה ריכוזי עופר בחומר הגלם.

  כמו כן, מכיוון שקיים ביקוש ללוחות מחיקים מעוצבים המתכתבים עם השפה הדקורטיבית שמסביבם, אנו פוגשים בקטלוגים של החברות המובילות גם לוחות מחיקים בצבעים נוספים. ביניהם לוחות מחיקים ורודים, לוחות מחיקים תכולים, לוחות מחיקים שחורים ואפילו לוחות מחיקים שקופים (שמטבע הדברים ניתן לייצרם אך ורק מזכוכית).

  אלמנט עיצובי נוסף המהווה חלק בלתי נפרד מנראותו של לוח מחיק מזכוכית הוא התקנת המוצר על גבי הקיר. לוחות מחיקים מזכוכית מותקנים לרוב בהתקנות מרחפות המעניקות ללוח ולקיר שמאחוריו “זרימה” אלגנטית. ישנם אף לוחות מחיקים מעוצבים עם גימור מעוגל וכן לוחות מחיקים בגדלים שונים (מגדלים קטנים של כ-60X90 ס"מ ועד לוחות גדולים במיוחד בגדלים של 1 מ’ על 2 מ’).

  עוד יתרון שמוגשם באמצעות לוח מחיק מעוצב מזכוכית הוא הנראות של המוצר למשך שנים. מכיוון שזכוכית היא בעלת תכונות שאינן סופחות דיו, כתמי צבע לא מאפיינים את הלוחות הללו גם כאשר נעשה בהם שימוש רב ויומיומי.

  לא בכדי, לוחות מחיקים מזכוכית משמשים לא רק משרדים אלא נפוצים גם בכיתות לימוד ובמוסדות חינוך. מבחינת בטיחות, חשוב להדגיש, אלו לוחות העשויים מזכוכית מחוסמת ועל כן גם בעת נפילה הם אינם מתרסקים לחתיכות אלא נסדקים. חשוב כמובן לציין כי נפילת לוח מחיק מזכוכית הינה נדירה, משום שבניגוד ללוחות פשוטים מפורמייקה, אשר מותקנים לרוב על בסיס ווים שנתלים על גבי מסמרים או ברגים, לוחות מחיקים מזכוכית מותקנים כיחידה אחת לקיר באמצעות תפסנים ייעודיים (התקנה המבוצעת על ידי מתקין מקצועי שמגיע לבית העסק).

  למעשה, ומעבר לעניין הבטיחותי, ההתקנה עצמה היא אלמנט עיצובי. שיטה זו, של התקנה באמצעות תפסנים, יוצרת תחושה של לוח מחיק מרחף. משדרגת באופן ניכר את ההתכתבות העיצובית של הלוח עם האלמנטים שמותקנים או מוצבים לצדו בחלל. ישנם לוחות מחיקים שבהם הספייסרים אשר אוחזים בלוח מופיעים בפינותיו וישנם לוחות מרחפים לחלוטין שבהם החיבורים מוסלקים בגב המוצר.

  בנוסף, לוחות מחיקים מזכוכית זמינים כלוחות מחיקים מגנטיים לחלוטין. כל משטח הלוח הוא מגנטי וניתן לשימוש ליישומים נוספים, בזכות פלטה דקיקה ממתכת אשר מולבשת על חלקו האחורי של הלוח (בין הזכוכית לקיר).

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בלוג נוספים

   ניירות ושקפים

   כשאתם נכנסים למשרד של עורך דין, אדריכל או של כל בעל מקצוע, מה הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו? סביר להניח שאתם בודקים האם המשרד מעוצב בצורה יפה, האם הוא מסודר, האם הוא משדר את המסר...

   יתרונות וחסרונות לשימוש לוח מחיק במשרד

   לוחות מחיקים משמשים משרדים רבים באופן שוטף. ישיבות צוות, פרזנטציות, הדרכות וניהול שלבים בפרויקטים שונים ועוד פגישות נוספות אחרות. למרביתנו קל לנו יותר לעבוד, להפנים ולזכור את תוכן הישיבה או המצגת כשאנחנו רואים את הנתונים...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אני מאשר קבלת מייל
    בניית חנות וירטואלית
    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]