ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לוחות מחיקים במחירים משתלמים!

  לוח מחיק

  הימים שבהם המורה הייתה רושמת על לוח ירוק באמצעות גיר, (ובזמן המחיקה היה נוצר ענן של גיר שהיה אופף את כל הכיתה…) נגמרו מזמן. היום, בכל מוסד חינוכי ישראלי שמכבד את עצמו, תמצאו לוח מחיק מודרני ואיכותי. תוכלו למצוא אותו גם במוסדות אקדמיים, במשרדים, בחדרי-ישיבות, ובמקומות רבים נוספים.

  מהו לוח מחיק?

  לוח מחיק הוא לוח העשוי מחומר מיוחד, המונע את ההיאחזות של חומרי הכתיבה בלוח. ניתן בקלות למחוק את כל תוכן הלוח בלי להשאיר זכר. פעולה זו מבוצעת בסיועה של ידית מחיקה מיוחדת, אך ניתן לבצעה אפילו באמצעות פיסת טישו או נייר טואלט.

  צבעו הלבן של הלוח המחיק, מגדיל במידה רבה את אפשרויות הרישום והשרטוט העומדות לרשות המרצה או המחנך – לוח לבן מאפשר שימוש בטושים במגוון צבעים. כל מי שבילה לפחות שעה אחת בכיתה של מוסד לימודי כלשהו, מכיר את היתרונות של כתיבה או רישום בצבעים שונים – ניתן לחלק את החומר הנלמד למספר חלקים, לסמן הערות באדום ליד הכתב בשחור, לשרטט מודלים ודוגמאות מורכבות יותר על הלוח, ועוד. מגוון הצבעים האפשריים לשימוש מקצר במידה רבה את תהליך הלמידה, מנגיש את החומר הנלמד לתלמידים, חוסך אנרגיה על בלבול ואי-ודאות, ובכך מקל על התלמידים ועל המרצה.

  לוחות מחיקים ניתן למצוא במגוון גדלים, יחסי גובה-רוחב, ועיצובים שונים. ניתן לרכוש לוחות המתחברים לקיר (באמצעות ברגים או דרך תלייה נסתרת) או לוחות העומדים בפני עצמם על כן מיוחד. אפשר אף למצוא לוחות בעלי כנים ניידים על גלגלים – שימושי מאוד כאשר עולה הצורך לנייד את הלוח מכיתה לכיתה. לוחות מחיקים קיימים במבחר של סוגי מסגרות – עץ, אלומיניום, ועוד, או ללא מסגרת כלל.

  עוד סוג מעניין ושימושי של לוחות מחיקים הוא הלוח המגנטי, לוח שבו כל המשטח הוא למעשה מגנט, ולפיכך ניתן להצמיד אליו מגנטים, פתקים ותזכורות, בדומה למקרר שבביתנו.

  כאשר משתמשים בלוח מחיק, הקפידו להשתמש רק בטושים המיועדים לכך – שכן טוש שאינו מיועד ספציפית ללוחות מחיקים, עלול להשאיר סימן. גם במידה שהלוח לא נהרס בצורה בלתי הפיכה, תאלצו להשתמש בחומר מיוחד על מנת להסיר את הסימן.

  לוח מחיק מזכוכית

  בשנים האחרונות, במשרדים ובחדרי-ישיבות רבים ניתן למצוא לוח מחיק מזכוכית. מלבד היוקרה והתחכום שהוא משדר לכל הנוכחים, ללוח זכוכית מחיק מספר יתרונות בולטים; כושר הספיגה שלו הוא נמוך ביותר, כך שחומר הכתיבה יורד בקלות מהמשטח בשעת הצורך. מאחר שהלוח שקוף, ניתן לכתוב עליו משני הצדדים, ובכך נוספות אפשרויות חדשות לרישום ולשרטוט.

  שימוש מעניין בלוח מחיק מזכוכית, הוא רישום סימולטני של שני כותבים, כאשר כל אחד נמצא מהעבר השני של הלוח. תכונה זו של הלוח היא שימושית מאוד במפגשי סיעור מוחות אינטנסיביים – במצבים שכאלו, רצוי לא לבזבז אף דקה בהסברים מילוליים מיותרים, אלא לגשת מייד ולהדגים ויזואלית את מה שברצוננו להביע לעמיתינו.

  רמת השקיפות משתנה בין לוח ולוח, ונתונה לבחירתכם, משקיפות מלאה, לעכירות שקופה-לבנה או כל צבע אחר, ועד לצבע מלא ללא שקיפות.

  כיצד נבחר את הלוח שמתאים לנו?

  המגוון הגדול של הלוחות המחיקים עלול לבלבל אותנו. לפני הקנייה, חשוב שנוודא שאנו “סגורים” על כמה נקודות חשובות: מהי המטרה שלשמה אנו מתעתדים להשתמש בלוח, היכן אנו רוצים שהלוח יעמוד, שאיפותינו העיצוביות, ומגבלות התקציב שלנו. חשוב שנאתר חברה אמינה, ותיקה, ומוכרת בתחום; כך גדלים סיכויינו למצוא מוצר ברמה גבוהה – מוצר שיספק אותנו מבחינה אסתטית, ויעמוד במשימות שיוטלו עליו לאורך זמן.

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בלוג נוספים

   אביזרים למשרד

   כשאנחנו פותחים משרד חדש, אנחנו צריכים לרכוש שורה של אביזרים למשרד אשר יאפשרו לנו לעבוד בצורה טובה, עלינו לעשות רשימה של דברים אשר אמורים לעזור לנו לנהל את המשרד כמו שצריך ולאחר מכן לבצע רכישה...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אני מאשר קבלת מייל
    בניית חנות וירטואלית
    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]