ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לוחות מחיקים במחירים משתלמים!

  משרדיה

  עולם הריהוט המשרדי עבר שינוי מרחיק לכת במשך השנים. השינוי נבע מאופי התייחסות החדש לתחום וכן מהעובדה שכיום ניתן לבצע רכישות של ריהוט משרדי מסוגים שונים, בצורות מגוונות ורבות. עצם העובדה שלא מעט מקומות מוכרים את מרכולתם דרך האינטרנט, ובכך חוסכים לבעלי משרדי את הצורך להגיע למקום פיזית בשביל לבצע את הרכישה, מלמדת עד כמה השינוי שעבר התחום הוא מהותי.

  דוגמא טובה לשינוי אנחנו יכולים לראות בכל הקשור לכיסאות אשר נרכשים עבור המשרד. החל מכיסא למשרד עבור העובד הפשוט ועד כיסאות מנהלים. השינוי התחיל בכל, שכל כיסא למשרד אשר נרכש לא מתבסס אך ורק על השאלה, האם ניתן לשבת עליו והאם הוא מתאים למשרד אלא תחילה, האם הוא מספיק נוח לעבודה משרדית ממושכת. ההנחה היא, שעובד אשר משתמש בכיסא יושב עליו שעות רבות, לכן הוא זקוק לכיסא נוח שישרת אותו במשך כל שעות העבודה. לא מדובר רק בנוחות בסיסית אלא בכך שהכיסא ישמור על הגב שלו וימנע ממנו כאבים מיותרים. לשם כך נרכשים כיסאות למשרד שהם מרופדים היטב, עם משענת גבוהה וחזקה אשר כל הגב יכול להישען עליה.

  נקודה אחרת בה עולם הריהוט המשרדי עבר שינוי מהותי, זה בכל הקשור לפרקטיקה. לשם כך נוצרה משרדיה או פתרונות אחסון מודולריים אשר מאפשרים לאחסן את הציוד המשרדי וכן מסמכים וקלסרים, בצורה נוחה. זאת אומרת, שקיים סדר ברור של הפריטים, ניתן לבצע קטלוגים על פי אלמנטים שונים, באופן כזה שיאפשר למצוא כל פרט, בהמשך, בקלות. לכאורה נדמה שכיום בעולם בו הוא מאוחסן במחשב, אין צורך עוד בפתרונות אחסון שכאלה, אך זה לא נכון, חלק גדול מעבודת המשרד כוללת ניירת מהעבר ומהווה, לכן יש צורך שיהיו פתרונות אחסון בדמות משרדיה או כל פתרון אחר שיאפשר לסדר את החומרים בצורה נוחה ופשוטה. ככך שנקפיד להשתמש בריהוט חכם, כך העבודה שלנו תהיה חכמה ומסודרת יותר.

  חשוב להבהיר, השינוי לא חל בצד הפרקטי של ריהוט משרדי אלא גם בצד העיצוב. אנחנו רואים הרבה יותר התאמה בין הרהיטים השונים וכן התאמה בין הריהוט לעיצוב החדר בכלל.

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בלוג נוספים

   ניירות ושקפים

   כשאתם נכנסים למשרד של עורך דין, אדריכל או של כל בעל מקצוע, מה הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו? סביר להניח שאתם בודקים האם המשרד מעוצב בצורה יפה, האם הוא מסודר, האם הוא משדר את המסר...

   איך לבחור לוח מחיק?

   לוחות מחיקים משמשים משרדים ועסקים רבים, אבל לא רק. היום אנחנו משתמשים בהם בבית, בחדרי הילדים ובגדול בכל מקום. אז איך לבחור לוח מחיק למשרד או בכלל בצורה נכונה? ישנן שלוש שאלות עיקריות שעליך לשאול...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אני מאשר קבלת מייל
    בניית חנות וירטואלית
    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]