ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לוחות מחיקים במחירים משתלמים!

  קלסר חצי שקוף

  למי מתאים להשתמש עם קלסר חצי שקוף? קלסר חצי שקוף, מתאים לסטודנטים, ולתלמידים. מדוע? כי לקלסרים האחרים, הלא שקופים, משתמשים אחרים, שצריכים קלסרים ותיקיות אטומים.

  ארון קלסרים משרדי:

  אם נתבונן בארון לקלסרים במשרדים השונים, נראה שהקלסרים בארונות אלו, אינם חצי שקופים. בארון קלסרים משרדי, ישנם קלסרים ותיקיות אטומים. חשוב מאוד שהקלסרים במשרד יהיו אטומים, בגלל החומר המאוחסן בהם.

  ארון קלסרים של מורות וגננות:

  כאשר אנו מתבוננים בארון עם קלסרים ותיקיות, של מורות וגננות, נוכל לראות שהם מכניסים את כל הניירת ודפי העבודה לקלסרים עבים אטומים, ולתיקיות פוליגל אטומות. הסיבה היא, שהחומר השמור שם, הוא חומר שיכול לשמש את המורים והגננות במשך שנים, ולכן, חשוב שהחומר ישמר היטב, בקלסרים ותיקיות מחומרים איכותיים.

  קלסרים של סטודנטים לתלמידים:

  לעומת הקלסרים האטומים, שאפשר לראות במשרדים, ואצל מורים וגננות, ציבור התלמידים והסטודנטים, מעדיף להשתמש עם קלסר חצי שקוף. נפרט קצת את התכונות של החומר חצי שקוף, ומדוע תכונות אלו, מתאימות לתלמידים וסטודנטים:

  תיקיות חצי שקופות:

  קלסר חצי שקוף, מתאים בעיקר לתלמידים בבית ספר יסודי. בני נוער וסטודנטים, יעדיפו להשתמש בתיקיות חצי שקופות. מדוע:

  חשוב לזכור, שעבודות אפשר להגיש רק בקלסר.

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בלוג נוספים

   בחירת לוח מחיק למשרד

   לוח מחיק נמצא כמעט בכל משרד או חדר עבודה, לוח מחיק עוזר לנו במשימות השוטפות של היום, להעברת מסרים ללקוחות ופרזנטציות. חשוב מאוד על מנת להתאים את הלוח לרוח המשרד ולאופי המשרד לדעת לבחור בצורה...

   שולחנות למשרד

   אחת השאלות שמדירות שינה מלא מעט בעלי משרדים היא, כיצד בוחרים שולחנות למשרד. מן הסתם ברור שכל משרד צריך שולחנות, הן שולחנות כתיבה (או שולחנות עבודה) לעובדים השונים, שולחן לחדר ישיבות, ואולי גם שולחן לחדר...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אני מאשר קבלת מייל
    בניית חנות וירטואלית
    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]