ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לוחות מחיקים במחירים משתלמים!

  רהיטים משרדיים

  ההחלטה אילו רהיטים משרדיים אנחנו מתכוונים לרכוש, היא החלטה בעלת משמעות לא רק מבחינה עיצוב או אמירה בדבר האיכות של המשרד אלא זו החלטה שיש לה משמעות פרקטית ואף בריאותית, הרי כל רהיט שאנחנו מתכוונים לרכוש, זה רהיט שאנחנו נשתמש בו במשך שעות רבות ביממה, על כן יש חשיבות לשאלה מה והיכן נרכוש רהיטים משרדיים.

  דוגמא קלאסית לכך היא כל מה שקשור לכיסאות ובפרט כיסאות למחשב. כידוע את מרבית הזמן שלנו במשרד כיום אנחנו מעבירים במשרד מול המחשב, על כן הכיסאות שאנחנו משתמשים בהם צריכים להיות נוחים ואיכותיים, מתאימים לישיבה ממושכת, כיסאות ששומרים על הגב שלנו. לשם אנחנו זקוקים לכיסאות למחשב שמתאימים בצורה מדויקת לגב שלנו.

  לשם כך, עלינו לבחור את הכיסאות ממגוון זוויות. ראשית, אנחנו צריכים לבדוק את הנושא של המשענת, עד כמה המשענת תופסת את כל הגב. עלינו להרגיש שכל חלק מהגב נמצא נשען, זאת על מנת שלא נצטרך להתכופף או להרגיש אי נוחות כשאנחנו יושבים מול המחשב. כמו כן, עלינו לבדוק שהרגליים נוגעות בקרקע, בדומה לאופניים, בשביל שנוכל לשמור על יציבות נוחה אנחנו צריכים להגיע עם הרגליים לרצפה ובכך לאפשר ישיבה ישרה ונוחה.

  נקודה משמעותית נוספת היא משענת לידיים. עלינו לוודא שלכיסא יש משענת נוחה לידיים, שנוכל להחזיק אותה ולהשעין עליהם את הידיים כשאנחנו לא מקלידים במחשב. כיסאות למחשב צריכים להיות כמובן בגובה מתאים לשולחן, בשביל שלא נצטרך לאמץ את הצוואר. בשביל שזה יקרה, הכיסא צריך להתכוונן ברמות שונות.

  חשוב להבהיר רכישת כיסאות למחשב איננה דומה לרכישת רהיטים משרדיים אחרים ולו מהעובדה שאנחנו משתמשים בהם באופן אקטיבי, סוג הכיסא שנרכוש והאופן בו נשתמש בהם ישפיעו עלינו לא רק מבחינת יעילות העבודה שלנו אלא גם מבחינה גופנית. זה נכון אגב גם לכסאות מנהל וכסאות מסוגים אחרים, לכן אנחנו צריכים לשים דגש נרחב על רכישת כסאות בכלל וכסאות מחשב בפרט.

  נקודה חשובה לפני סיום, רצוי לרכוש כסאות במקום בו מוכרים רהיטים משרדיים ולא בכל מקום, בכל זאת במקומות כאלה נוכל למצוא לא מעט דגמים של כסאות והכי חשוב, נמצא דגמים איכותיים ונקבל המלצות שיכולות לעזור לנו לעשות את הבחירה הנכונה.

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בלוג נוספים

   כיסא מנהל

   לכל עובד יש כיסא שמתאים לו, זו הסיבה שמנהלים לא יושבים על כיסאות רגילים אלא רוכשים כיסא מנהל שמתאים למעמד שלהם. מן הסתם מנהל בכיר לא ישב על כיסא דומה לזה של עובדיו, שכן הכיסא...

   לוח מחיק זכוכית

   היתרונות של לוח זכוכית מחיק ביחס ללוח מחיק רגיל את כל היתרונות של הלוח ניתן לראות בתמונה למעלה אבל ישנן סיבות נוספות שהלוחות זכוכית של המותג Bclear הוא מותג האיכותי ביותר. 10 שנות אחריות על אי...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אני מאשר קבלת מייל
    בניית חנות וירטואלית
    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]