ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לוחות מחיקים במחירים משתלמים!

  ארונות משרד

  אחד הכלים המשמעותיים ביותר לעבודה יעילה במשרד הם ארונות משרד. הרבה פעמים אנחנו לא מתייחסים אליהם כי הם נתפסים כבר כחלק בלתי נפרד מהמשרד, חלק אלמנטרי בו, לא פעם אנחנו גם שוכרים משרד עם ריהוט ועל כן אנחנו לא מתייחסים לשאלה האם הארון מתאים לצרכים שלנו או לא, אך מיד נראה עד כמה הוא מהותי וחשוב על מנת שנוכל לעבוד בצורה נכונה.

  כשאנחנו מדברים על ארונות משרד, אנחנו מן הסתם מדברים על פתרונות אחסון שהארונות מהווים חלק עיקרי בהם. אפשר לחלק את עולם המשרדים לשניים, משרדים אליהם אנחנו ניכנס ונגלה שכל הניירת והקלסרים מסודרים בארון משרדי או ארונות משרדיים, ומשרדים בהם כל הקלסרים והניירת מפוזרים בערמות על השולחן ועל הרצפה ולו מסיבה אחת, שאין במקום פתרונות אחסון ראויים, אם זה בכוונה, אם זה מסיבות תקציביות ואם זה בחוסר הכרה בחשיבה של פתרונות מסוג זה.

  כעת עולה השאלה כיצד מוצאים ארון משרדי נכון לעסק?

  כפי שאנחנו יכולים לתאר לעצמנו ישנם מגוון סוגים של ארונות משרד. נתחיל בחומרים מהם עשויים הארונות, אנחנו יכולים למצוא ארונות מתכת, ארונות פלסטיק וכן ארונות עץ (החל מעץ מלא ועד סיבית) כל אחד מהארונות הנ"ל מתאימים למשרד. מה שחשוב הוא, שהארון יהיה חזק ויוכל לשאת משקל כבד של קלסרים ותיקים, שיהיה גדול מספיק וכן שיהיה ניתן לפרק ולהרכיב אותו שנית, כך נוכל להעביר אותו ממשרד למשרד במידת הצורך.

  לגבי עיצוב הארון, הרי שאנחנו יכולים למצוא ארונות שיש בהם אך ורק מדפים, אלה מותאמים בעיקר למשרדים בהם יש צורך לשים קלסרים ותיקים בלבד, אך אפשר למצוא גם ארונות שכוללים מגירות, לצרכים שונים, ארונות שיש בהם ארון פנימי בו ניתן להתקין כספת, ובמשרדים רבים נוכל למצוא ארונות משרד שכוללים גם מתלה למעילים ומקום לשים בגדים להחלפה.

  במידה ומדובר בארון שמשרת את כלל המשרד, רצוי לרכוש ארון קלסרים בו ניתן להציב קלסר ליד קלסר בצורה נוחה ובטוחה. כך הקלסרים יהיו מסודרים בסדר מסוים, לא ילכו לאיבוד, ויהיו נגישים לכולם.

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בלוג נוספים

   למה צריך לוח מחיק זכוכית?

   ישנה עליה ברכישת לוח מחיק זכוכית במשרדים רבים וישנם השואלים למה? לוחות מחיקים משמשים הרבה מאוד משרדים כבר שנים רבות, השימוש בלוחות מאפשר לעובדים לעבוד בשיתוף פעולה, לארגן את המחשבות והרעיונות ומגדיל את התפוקה והיצירתיות במשרד....

   ריהוט משרדי לעסקים

   כשאנחנו פותחים משרד חדש או מחזיקים משרד במשך תקופה ארוכה, יש דברים שלכאורה נראים לנו מובנים מאליהם. אנחנו רואים אותם בכל משרד ומניחים שזה שם כי זה שם, כך למשל הריהוט המשרדי. אך בשביל שנוכל...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אני מאשר קבלת מייל
    בניית חנות וירטואלית
    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]