ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לוחות מחיקים במחירים משתלמים!

  כונניות למשרד

  כמה פעמים נכנסתם למשרד מסוים וגיליתם עומס לא סביר בעיניים, קלסרים, מסמכים וספרים על השולחן, ניירת על הרצפה ומה לא. כמה פעמים אמרתם לעצמכם, שאצלכם במשרד זה לא יקרה? ובכן, סביר להניח שמשרד שיש בו כזה עומס, פשוט לא דאג לעצמו לפתרונות אחסון ראויים.

  היום, לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא מגוון פתרונות אחסון שונים שמתאימים למשרד. כמובן שגולת הכותרת היא ארונות משרדיים, כאלה שיכולים להגיע בגדלים ובצבעים שונים, אך לצידם אפשר למצוא גם כונניות למשרד, כולל כוננויות ניידות אשר אפשר להזיז אותם ממקום למקום (כונניות למשרד עם גלגלים) וכן מדפים מסוגים שונים כולל כוורות שונות שמתאימות לאחסון ספרים וקלסרים.

  פרמטרים לבחירת ריהוט מתאים למשרד

  כשאנחנו עומדים לרכוש כונניות למשרד או ארונות משרדיים, עלינו לבחון כמה פרמטרים, הן במשרד עצמו והן בריהוט הנ"ל. לפני שנציג את הפרמטרים השונים חשוב להבהיר, אנחנו אומנם נתייחס כאן לשאלה הפרקטית של הריהוט אך אסור לשכוח את שאלת העיצוב, שאלה זו מושפעת על פי גודל הריהוט, צבעו והחומר ממנו הוא עשוי. אך, מאחר ומדובר בסופו של דבר במשרד שאמור לעבוד, עלינו להסתכל קודם כל על הצד הפרקטי של פתרונות אחסון הן במקרה של כונניות למשרד והן במקרה של ארונות למשרד.

  ראשית, גודל הריהוט. עלינו לבחון מצד אחד האם החדר מספיק גדול לריהוט, ומצד שני עלינו לבחור בכוננית או ארון שמספיק גדולים בשביל להכיל את הציוד שלנו. חשוב שאנחנו נרגיש בנוח איתם, כלומר התנועה בחדר לא תיפגע והם לא ייצרו עומס בחדר.

  שנית, מבנה הריהוט. אין טעם לרכוש כוננית עם מגירה אחת, כמו שאין טעם לרכוש ארון שיש בו מדפים שהמרווחים ביניהם קצרים מדי. ש לרכוש אך ורק כונניות ומדפים שיכולים לשרת אותנו. לשם כך עלינו לבדוק איך הם בנויים מבפנים ולא דווקא מבחוץ.

  שלוש, חשוב שנבחן את החומר ממנו עשויה הכוננית או ממנו עשוי הארון, החומר משפיע על איכות הריהוט וכך נדע האם מדובר בפריט שיחזיק אצלנו מעמד זמן רב או שמא נצטרך לרכוש פריט אחר שיחליף אותו בהקדם.

  ארבע, עדיף לרכוש פריטים שאפשר לנייד אותם. כך אם נעבור משרד, לא נצטרך לרכוש כוננית או ארון חדש אלא נוכל להשתמש באלו.

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בלוג נוספים

   למה צריך לוח מחיק גדול?

   כולנו זוכרים מימי ילדותינו את הלוח השחור או הירוק שהיה תלוי על הקיר בכיתה, המורה הייתה כותבת על הלוח ולפעמים ללא כוונה הייתה חורקת עם הגיר על הלוח ולכולנו השערות סמרו. הימים האלו חלפו מזמן...

   ריהוט משרדי לעסקים

   כשאנחנו פותחים משרד חדש או מחזיקים משרד במשך תקופה ארוכה, יש דברים שלכאורה נראים לנו מובנים מאליהם. אנחנו רואים אותם בכל משרד ומניחים שזה שם כי זה שם, כך למשל הריהוט המשרדי. אך בשביל שנוכל...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אני מאשר קבלת מייל
    בניית חנות וירטואלית
    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]