ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לוחות מחיקים במחירים משתלמים!

  כיסאות משרדיים

  אחת הבעיות הקשות ביותר של עובדים אשר נמצאים זמן רב במשרד מול המחשב היא, שעם הזמן הם מפתחים כאבי גב. אחת הטענות היא שכאבי גב נפוצים בקרב כלל האנשים ובפרט עובדים בעבודות משרדיות, בגלל שהם יושבים על כיסאות לא נוחים ולא מותאמים להם. זו הסיבה כאשר אנחנו בוחרים כסאות משרדיים, עלינו להקפיד שהם יהיו מותאמים למבנה הגב של העובדים שלנו, כך שהם יוכלו לשבת בצורה נוחה ובריאה.

  לפני שנסביר בדיוק כיצד בוחרים כיסא למחשב או כיסאות מנהל שיתאימו לגב של העובדים שלנו, חשוב לומר, אנחנו לא יכולים, מן הסתם, לבחור כסאות באופן פרטני, כלומר לכל עובד כיסא מותאם משלו, אלא אם מדובר במקרה יוצא דופן. לכן אנחנו נקנה כסאות משרדיים באיכות גבוהה, כאלה שיכולים להתאים לצרכים של כלל העובדים וכך הם יכולים לקנות כיסאות מסוימים מבלי שיצטרכו להתחיל לברור איזה כיסא יתאים לאיזה עובד.

  כיצד קונים כיסאות משרדיים בצורה נכונה?

  תחילה, נספר שיש כמה סוגים של כיסאות, אנחנו יוצאים כמובן מתוך נקודת הנחה שהכוונה היא לקנות כיסאות עם גלגלים כיאה למשרד. כאמור, ישנם כיסאות אורתופדים אשר יכולים לא רק להיות נוחים אלא ממש לטפל בכל חלק מהגב, בעזרת עיסוי או אלמנטים אחרים. מדובר על כיסאות יקרים מאוד ולכן בדרך כלל נהוג לקנות כיסאות בסיסיים למשרד.

  כיסא בסיסי הוא כזה שניתן לכוונן אותו לגובה מסוים, הוא כיסא שניתן לכוונן את המושב שלו בצורה כזו שנוכל להשעין עליו את כל הגב עד הצוואר, כמו כן בכיסא משרדי בסיסי אנחנו נהנה ממשענות לידיים אשר מאפשרים לנו לאחוז בהן בצורה נוחה. כל הדברים הנ"ל יאפשרו לנו ישיבה נוחה לאורך זמן. על כך יש להוסיף גם ריפוד רך ונוח הן לגב והן לישבן, הרגליים אמורות להיות מסוגלות להגיע לרצפה, ועלינו לוודא שאנחנו יושבים על הכיסא ומסוגלים להגיע לגובה של המסך. כך נוכל לראות את מה שאנחנו עושים במחשב בצורה נוחה.

  חשוב מאוד לפני שאנחנו רוכשים את הכיסאות, שנשב עליהם ונוכל להרגיש האם הם באמת נוחים ומתאימים לעבודה משרדית לאורך שעות רבות.

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בלוג נוספים

   ארונות משרדיים

   כשמדברים על ריהוט למשרדים, נהוג לחלק את התחום למספר קטגוריות, בקטגוריה אחת נמצא ריהוט קלאסי, בדיוק כמו זה שקיים בבית אך במקרה שלנו הוא נועד לעבודה משרדית, בקטגוריה אחרת נמצא ציוד משרדי, אומנם לא מדובר...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אני מאשר קבלת מייל

    בניית חנות וירטואלית

    Error: Contact form not found.