ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לוחות מחיקים במחירים משתלמים!

  ניירות ושקפים

  כשאתם נכנסים למשרד של עורך דין, אדריכל או של כל בעל מקצוע, מה הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו? סביר להניח שאתם בודקים האם המשרד מעוצב בצורה יפה, האם הוא מסודר, האם הוא משדר את המסר שאותו בעל מקצוע מבקש לשדר לכם, רצינות, אחריות, ניסיון, כבוד מקצועי.

  את כל הדברים הנ"ל אפשר לשדר ללקוח רק אם משתמשים בריהוט משרדי מתאים וחכם. ריהוט משרדי שמאפשר לשמור על סדר מסוים, כך שניירות ושקפים לא ימצאו את עצמם במקומות שונים אלא יישמרו במקום מסוים, ספציפי. כך למשל, כשאנחנו מגיעים למשרד מסוים, אנחנו מצפים, סביר להניח, לראות שכל הרהיטים מותאמים זה לזה, תקינים, והם מאפשרים עבודה בתנאים טובים. הרי בסופו של דבר, ככל שהתנאים טובים יותר, העובד יכול להתרכז בעבודה שלו, ואז הוא יכול לספק לנו, כלקוחות, את מה שאנחנו צריכים. אם זה לא כך, אז אנחנו נצטרך להתמודד עם זה ולספוג את התוצאות.

  לכן, כשאנחנו נכנס לחדר המנהל או הבעלים של המשרד, אנחנו מצפים למצוא שם שולחנות מנהלים מרשימים, איכותיים, גדולים ומסודרים. אנחנו לא מצפים למצוא שם ניירת אינסופית אשר ברור מאליו שאין שום סיכוי שהמנהל בעצמו יודע במה מדובר ואם התיק שלנו נמצא יש סיכוי שהוא לא יגיע אליו אף פעם. לשם כך שולחנות מנהלים צריכים להיות גדולים מספיק וכן להכיל מקום בו ניתן לאחסן ניירות ושקפים, תיקים ופריטים אחרים שאינם מספיק חשובים בשביל להיות על השולחן באותו רגע.

  נכון הדבר גם בכל הקשור לכיסאות. הן כלקוחות ובוודאי כעובדים, אנחנו מצפים למצוא במשרד כיסאות נוחים שאפשר לשבת עליהם מבלי שייגרם נזק לגב שלנו. זה נכון לגבי כיסאות למחשב או כיסאות לכל צורך אחר. עלינו לזכור שהעובדים יושבים במשך שעות רבות מול המחשב וזקוקים למשענת נוחה. אם לא תהיה להם משענת כזו, אז סביר להניח שהם לא יוכלו לבצע את עבודתם בצורה טובה. זה פרט שכל מנהל במשרד אשר חשוב לו להעניק לעובדים שלו תנאים טובים וחשוב לו שהלקוחות שלו יהיו מרוצים, חייב לשים לב אליו.

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בלוג נוספים

   לוח מחיק וציוד משרדי

   כיתה יש, לוח מחיק יש… לאיזה ציוד משרדי נוסף זקוקה כל מורה מתחילה עם פתיחת שנת הלימודים? כהכנה לתחילת שנת הלימודים ייתכן והמחשבה הראשונה שלכם היא לצאת ולקנות את כל הציוד שאתם חושבים שיעזור לכם, כמורים...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אני מאשר קבלת מייל
    בניית חנות וירטואלית
    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]