ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לוחות מחיקים במחירים משתלמים!

  כיסא מנהל

  לכל עובד יש כיסא שמתאים לו, זו הסיבה שמנהלים לא יושבים על כיסאות רגילים אלא רוכשים כיסא מנהל שמתאים למעמד שלהם. מן הסתם מנהל בכיר לא ישב על כיסא דומה לזה של עובדיו, שכן הכיסא מסמל משהו, מסמל מעמד.

  אך, כיסאות מנהלים לא רק מסמלים מעמד אלא גם באים להקל על הגב שלנו, לעזור לנו לשבת בצורה הרבה יותר כשאנחנו יושבים ליד השולחן ועושים את העבודה שלנו. מאחר ואנחנו אמורים לעשות את העבודה במשך שעות רבות אז אנחנו צריכים, בתור מנהלים, לרכוש כיסאות מנהל שיכולים להתאים לנו.

  כיסא מנהל טוב הוא כזה ששומר על הגב שלנו בריא, כלומר זקוף, ישר, כיסא שמאפשר לנו להציב את הרגליים על הקרקע בצורה נוחה, תשעים מעלות , בלי שנצטרך להתכופף אל השולחן, ובלי שנצטרך לרכון בצורה לא נוחה כשאנחנו כותבים מכתב, מקלידים במחשב, קוראים מסמכים או אפילו כשאנחנו יושבים עם לקוחות, ספקים או עובדים אחרים.

  כיסא מנהל כפי שאפשר להבין הוא לא רק רהיט שאמור לשרת אותנו מבחינת נוחות ובריאות הגב, יתרה מזו, הוא אמור להציג מכובדות, מעמד, יוקרה. זו הסיבה שמרבית כיסאות מנהלים עשויים מעור ולא מבד רגיל ובטח לא מפלסטיק. זו הסיבה גם שכיסאות מנהלים הם הרבה יותר גדולים מאשר כיסאות רגילים, ויש להם משענת נוחה לידיים. הכיסאות המתקדמים מאפשרים לנו גם להסיט אותו מצד לצד בצורה נוחה, קדימה אחורה, מימין לשמאל ועוד. אפשרות נוספת שנמצאת בכמעט בכל כיסא מנהל קשורה לא רק ליוקרה שהוא משדר אלא גם לנוחות שלו זו האפשרות להגביה אותו, כך שאם מנהל מסוים רוצה להרגיש קצת יותר גבוה ממי שיושב מולו, הוא יכול לעשות את זה בקלות רבה.

  כשאנחנו רוכשים כיסא מנהל, חשוב מאוד לא לשים לב רק לעטיפה החיצונית שלו, אלא לבחון כיצד זה מרגיש לשבת עליו. להישען עליו ולשים לב אם הגב מונח בצורה נכונה על המשענת, כך יהיה קל יותר לבחון האם הכיסא מתאים לישיבה ממושכת. קחו בחשבון כשאתם רוכשים כיסא מנהל, אתם לא יושבים חמש דקות, אתם יושבים הרבה יותר זמן ולכן כל זה חשוב.

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בלוג נוספים

   רהיטים משרדיים

   ההחלטה אילו רהיטים משרדיים אנחנו מתכוונים לרכוש, היא החלטה בעלת משמעות לא רק מבחינה עיצוב או אמירה בדבר האיכות של המשרד אלא זו החלטה שיש לה משמעות פרקטית ואף בריאותית, הרי כל רהיט שאנחנו מתכוונים...

   חנות לציוד משרדי

   כל עסק, מתחיל או עסק ותיק, צריך לעבוד עם חנות לציוד משרדי צמודה שתספק לו באופן מהיר את כל הציוד שהוא צריך בשביל שהוא יוכל להתנהל באופן קבוע. חנויות ציוד משרדי עובדות באופן צמוד עם...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אני מאשר קבלת מייל
    בניית חנות וירטואלית
    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]